oferta szkoleniowa tytul

Jesteśmy liderem w branży szkoleń kierowców zawodowych w zakresie doskonalenia techniki jazdy. W PIGOSK wykorzystujemy najnowsze metody i innowacyjne rozwiązania, które zapewniają kompleksowe i efektywne doskonalenie umiejętności kierowcy. Przekonaj się, dlaczego PIGOSK to najlepszy wybór dla Twojej firmy.

Szkolenia zawodowe kierowców 1

PIGOSK to lider w szkoleniu kierowców zawodowych pojazdów ciężarowych i autobusów wykonujących transport drogowy.

Nasza oferta obejmuje doskonalenie umiejętności jazdy z wykorzystaniem 3 symulatorów wysokiej klasy samochodu ciężarowego i autobusu o 6 stopniach ruchu.

Jesteśmy świadomi, że jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą oraz autobusem wymaga specjalnych umiejętności, które są niezbędne w branży transportowej.

Dlatego, Polska Izba gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców, z siedzibą w Piastowie, zapewnia profesjonalne szkolenia, w tym praktyczne jazdy dokształcające z wykorzystaniem symulatorów wysokiej klasy na bazie kabin samochodu ciężarowych marki SCANIA CP 14 i MAN TGA oraz na bazie kabiny SOLARIS Urbino.

Siedziba główna Centrum Symulacji Szkoleń kierowców zawodowych znajduje się w Piastowie, k. Warszawy, a nasze drugie centrum szkoleniowe ,,PIGOSK – POŁUDNIE” ma siedzibę we Wrocławiu w odległości około 1 km od Dworca Głównego PKP.

szkolenia zawodowe3

“Szkolenia prowadzimy z pasją i profesjonalizmem
na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego”

instruktorzy tytul
Pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy kierowca przyswaja zaawansowane umiejętności praktyczne, które zagwarantują mu większą pewność poruszania się po drogach oraz bezpieczeństwo jazdy.

symulator tytul
Symulatory spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 08 kwietnia 2011 r. w sprawie urządzenia do symulowania jazdy w warunkach specjalnych (Dz. U. nr 81 poz. 444) i są jedynymi tego typu symulatorami w Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług szkoleniowych?

Umiejętności

Celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu, szczególnie w sytuacjach ekstremalnych, jakie mogą pojawić się na drodze oraz opanować korzystanie z urządzeń takich jak: retarder i stosować je w praktyce.

Doświadczeni instruktorzy

Nasi instruktorzy techniki jazdy – to osoby, które jazdę ciągnikiem siodłowy z naczepą doskonale znają oraz potrafią przekazać swoją wiedzę kursantom w sposób przystępny, gwarantują mu większą pewność poruszania się po drogach oraz bezpieczeństwo jazdy. Zapewniamy profesjonalną kadrę szkoleniową – nasi instruktorzy nabywali doświadczenie w ODTJ. Prowadzą szkolenia również w językach obcych.

Elastyczny terminarz

Godziny jazd ustalamy indywidualnie z każdym ośrodkiem szkolenia lub kursantem, dopasowując  terminy do możliwości czasowych. Pracujemy 7 dni w tygodniu

Bogaty program

Oferujemy zarówno jazdę w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego, w terenach górskich jak i po mieście z uwzględnieniem różnorodności tras. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta.

Teotia & praktyka

Z doskonalenia techniki jazdy mają istotny wpływ na bezpieczne i ekonomiczne użytkowanie pojazdów firmowych przez kierowców. Zajęcia te zmniejszają koszty utrzymania pojazdów, redukują szkodowość, ukazują ryzyko prowadzenia pojazdów w trudnych nie do przewidzenia warunkach.

Szkolenia

PIGOSK specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń:

 • z doskonalenia techniki jazdy w warunkach specjalnych w ramach kwalifikacji wstępnej dla bloku programowego do kat. C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E,
 •  doskonalenia techniki jazdy z brd,
 • eco-driving’u
 • defensive drive

ODTJ PIGOSK 1

Oferujemy zarówno jazdę w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego, w terenach górskich jak i po mieście z uwzględnieniem różnorodności tras.

Jako jedyni w Polsce prowadzimy szkolenia z jazdy w ruchu lewostronnym. Program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kierowcy.

Każde szkolenie praktyczne poprzedzone jest wykładem teoretycznym.

Dla kierowców przywożących grupy szkoleniowe przygotowany jest pokój odpoczynku. Jest możliwość zamówienia posiłków.

Szkolenia z wykorzystaniem naszych symulatorów są bardzo dobrze oceniane przez szkolonych kierowców.

Upusty cenowe

 • Posiadamy najniższe ceny za przeprowadzenie szkolenia na symulatorach oraz rabaty przy jednorazowym kierowaniu większej ilości osób.
 • Istnieje również możliwość korzystania z platformy e-learningowej PIGOSK do realizacji szkoleń zawodowych kierowców w atrakcyjnych cenach i pakietach.

Pojazd członowy

Firmy transportowe wymagają od kandydatów na kierowców uprawnień w zakresie prawa jazdy C + E oraz podstawowej wiedzy w zakresie obsługi ciągnika i kierowania kilkudziesięciotonowym zestawem. Do szkolenia zastosowany jest model pojazdu członowego, złożonego z ciągnika siodłowego i naczepy. Symulatory wyposażone są automatyczną i manualną skrzynię biegów. Kierowcy mogą prowadzić różnego typu zestawy złożone z ciągnika siodłowego z naczepą pustą i załadowaną typu kontener, ciągnika siodłowego z naczepą wywrotką, z naczepą do przewozu drewna, z naczepą cysterną pustą lub do połowy zatankowaną.

Autobus

W symulatorze zastosowano różnego typu modele współczesnych autobusów wykorzystywanych w przewozie drogowym osób takie jak: autobus turystyczny, autobus miejski Urbino 12 i autobus przegubowy Urbino 18. Z uwagi na dużą długość autobusu przegubowego oraz złożoność infrastruktury drogowej miast, kierowcy autobusów dzięki symulacji jazdy modelem autobusu przegubowego mają możliwość szkolenia się z zasad bezpiecznego wykonywania manewrów skrętu na skrzyżowaniach, wjazdu i wyjazdu z zatok przystankowych itd. 

Jedyni w Polsce

Jako jedyni w Polsce posiadamy 3 symulatory wysokiej klasy z Modelem rzeczywistej infrastruktury pełnowymiarowego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego.

Nasza Platforma E-learningowa

E-learning PIGOSK
Został stworzony przez naszych ekspertów oraz wykładowców. Stanowi on odpowiedź na zapotrzebowanie rynku szkoleniowego. System nauczania został wypracowany przez PIGOSK na podstawie wieloletniej praktyki i doświadczenia w szkoleniach zawodowych kierowców wykonujących przewozy drogowe rzeczy i osób. Dzięki współpracy z Członkami Izby stworzyliśmy e-learning PIGOSK, który z założenia jest przyjemną i prostą w przekazie teorią.

Realizujemy szkolenia z zakresu:

 • kwalifikacji wstępnej dla kat. C i D
 • kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla kat. C i D
 • kwalifikacji wstępnej uzupełniającej dla kat. C i D
 • kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej dla kat. C i D
 • szkoleń okresowych

KONTAKT DO NAS:

skontaktuj sie z nami pigosk

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą
szkoleń skontaktuj się z nami.

Wojciech Góra
Dyrektor Biura PIGOSK
tel. +48 501 633 861

Sylwia Chrobak
Specjalista ds. szkoleń
tel +48 22 811 04 80