TY TEŻ MOŻESZ USIĄŚĆ ZA KIEROWNICĄ I POCZUĆ SIĘ JAK KIEROWCA ZAWODOWY, NASZE SYMULATORY CZEKAJĄ NA CIEBIE
W PIASTOWIE K. WARSZAWY i WE WROCŁAWIU”

CHWYĆ ZA KIEROWNICĘ!

Symulacja prowadzenia samochodu ciężarowego i autobusu w symulatorze wysokiej klasy to wspaniałe i bezpieczne doświadczenie, które ciężko jest gdzie indziej przeżyć i porównać do innych atrakcji ze względu na różnorodność rodzajów pojazdów i scenariuszy drogowych oraz zastosowaną platformę ruchu o 6 – ciu stopniach ruchu.
Symulatory zapewniają unikalną jazdę w ośrodku doskonalenia techniki jazdy z wykonaniem jazd ekstremalnych ze zjawiskami nadsterowności i podsterowności, oraz przyrost adrenaliny. W realnych warunkach drogowych nie należy doprowadzać do tego typu zjawisk ze względu na bezpieczeństwo!

By skorzystać z symulatora, nie musisz posiadać żadnego prawa jazdy. Bez względu na poziom wiedzy i umiejętności w kierowaniu pojazdem, każdy może usiąść za kierownicą kilkudziesięciotonowego pojazdu członowego “TIRA” lub autobusu turystycznego i miejskiego!
Nasza oferta ukierunkowana jest przede wszystkim na dobrą rozrywkę zarówno dla uczestników jazdy, jak i osób towarzyszących. Została ona przygotowana z myślą o osobach planujących uzyskanie w przyszłości uprawnień do kierowania samochodami poprzez przygodę z jazdą w symulatorze oraz tych, którzy nie mają wiedzy o technice kierowania samochodem ciężarowym i autobusem.
To może być również wymarzona niespodzianka jako prezent urodzinowy, imieninowy lub fajna zabawa zespołowa dla dobrych znajomych. Dla uczestników jazd przygotowaliśmy drobne upominki.

Nasi instruktorzy zadbają, byś już za pierwszym razem bezpiecznie rozpoczął jazdę i bez problemu pokonał wyznaczoną trasę. Podejmij wyzwanie w profesjonalnych symulatorach na bazie kabin samochodów ciężarowych marki SCANIA CP 14 i MAN TGS oraz SOLARIS Urbino!

Nie odpowiesz sobie na pytanie: czy uda Ci się idealnie pokonać drogę, dopóki nie umówisz się z nami na jazdę!

Poniżej dostępny jest pakiet dla tych, dla których liczy się przede wszystkim rozrywka.

Sala symulacyjna SCANIA i MAN 1

jazda indywidualna w symulatorze

 

KONTAKT DO NAS:

skontaktuj sie z nami pigosk

Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualną jazdą
w jednym z naszych symulatorów
skontaktuj się z nami.

Wojciech Góra
Dyrektor Biura PIGOSK
tel. +48 501 633 861

Sylwia Chrobak
Specjalista ds. szkoleń
tel +48 22 811 04 80 

email: biuro@pigosk.pl