Nowoczesny innowacyjny stacjonarny “Symulator jazdy samochodem ciężarowym lub autobusem na bazie kabiny SOLARIS Urbino” z platformą ruchu o 6 stopniach ruchu. Symulator znajduje się we Wrocławiu w Centrum Szkoleniowym “PIGOSK-POŁUDNIE” ( w budynku CS Natura ) przy ul. Bocznej 12 – w odległości ok. 1 km od Dworca Głównego PKP we Wrocławiu.

Posiada aktualny certyfikat wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji nr CSJ/4//22 z dnia 29.08.2022 r., o którym jest mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 180 z późn. zm. ).

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych oprogramowań symulacji oferujemy dużą różnorodność szkoleń kierowców zawodowych pojazdami ciężarowymi (ciężarówka z przyczepami, ciagnik siodłowy z naczepami kontener- wywrotka-dłużyca, cysterna, straż pożarna), autobusami turystycznyni i miejskimi typu SOLARIS URBINO 12 i autobusem przegubowym URBINO 18. Zapraszamy do współpracy w zakresie wynajmu symulatorów wysokiej klasy z jazdy w warunkach specjalnych w zakresie doskonalenia techniki jazdy w ramach ,,Kwalifikacji wstępnej” oraz ,,Kwalifikacji wstępnej przyspieszonej”.

Nasze nowoczesne symulatory są wyposażone w niespotykane i nigdzie indziej nie stosowane wysokiej jakości oprogramowanie, które gwarantuje bardzo realistyczne sytuacje i zdarzenia drogowe.

W symulatorach zastosowana jest rzeczywista infrastruktura pełnowymiarowego ODTJ oraz rzeczywiste mapy drogowe Centrum Centrum Wrocławia. Zapraszamy do współpracy wszystkich kierowców i właścicieli firm transportowych, ceniących sobie rzetelność, jakość i solidność prowadzenia szkoleń.

Prezentacja szkolenia jest bezpłatna.

KONTAKT DO NAS:

skontaktuj sie z nami pigosk

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami
w naszym symulatorze we Wrocławiu
skontaktuj się z nami.

Wojciech Góra
Dyrektor Biura PIGOSK
tel. +48 501 633 861

Sylwia Chrobak
Specjalista ds. szkoleń
tel +48 22 811 04 80

email: biuro@pigosk.pl