Wynajem pomieszczeń


Polska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców z siedzibą w Piastowie przy ul. Piotra Skargi 1 jest właścicielem budynku usługowo - szkoleniowego. W swojej ofercie posiada wynajem pomieszczeń biurowych na poddaszu o powierzchni ok. 125,27 mkw oraz sali konferencyjnej o powierzchni ok. 125 mkw, która znajduje się na I piętrze budynku i jest przystosowana do prowadzenia szkoleń oraz różnego rodzaju spotkań konferencyjnych. Na terenie posesji PIGOSK dostępny jest wydzielony parking samochodowy. Ponadto jest możliwość bezpłatnego  parkowania dużej ilości samochodów osobowych na placu przyległym do posesji PIGOSK. Budynek znajduje się w pobliżu dworca PKP oraz Urzędu Miasta.

Zapraszamy do wynajmu pomieszczeń biurowych oraz sali konferencyjnej w naszej siedzibie w Piastowie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu : (22) 811 04 80 lub 501 633 861.

Na wyposażeniu pomieszczeń biurowych znajduje się 5 pokoi, kuchnia, hol przeznaczony na sekretariat i toaleta. Pomieszczenia biurowe są przestronne i całość klimatyzowana.

Na wyposażeniu sali konferencyjnej jest rzutnik, nagłośnienie oraz stoły do zorganizowania cateringu i krzesła miękkie dla ok. 80 osób. W ramach wynajmu sali konferencyjnej jest dostęp do pełnego osobnego ciagu sanitariatów wyposażonego w osobne łazienki męskie i damskie. W budynku znajduje się również ogólnodostępny automat do napojów. W załączeniu zamieszczone są zdjęcia sali konferencyjnej Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców wraz ze stawkami za używanie na podstawie uchwały PIGOSK Nr 170 z dnia 28 lipca 2011 r.

 Cennik wynajmu pomieszczeń biurowych i sali konferencyjnej

Nazwa pomieszczenia

 Pow. m2

 Ilość pomieszczeń/
ilość osób

Cena netto w [zł]

 Uwagi

Pomieszczenia biurowe o powierzchni      125,27  5 pokoi+hol+kuchnia+toaleta         25,00 zł/ mkw Zainstalowana klimatyzaja
Sala Konferencyjna        125            80 osób

  650 za dzień najmu lub

     100 zł za 1 godzinę

 

 

Zdjęcia pomieszczeń biurowych do wynajęcia na poddaszu budynku PIGOSK.