Wynajem pomieszczeń

Polska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców z siedzibą w Piastowie przy ul. Piotra Skargi 1 jest właścicielem budynku usługowo - szkoleniowego. PIGOSK w swojej ofercie posiada do wynajmu bardzo ładne i wygodne pokoje biurowe o powierzchni 63,56 m² oraz łazienkę o powierzchni 7,22 m². Łączna powierzchnia wynajmu wynosi 70,78 m².

Na wyposażeniu pomieszczeń biurowych znajdują się 2 pokoje, kuchnia i toaleta. Pomieszczenia biurowe są przestronne i całość klimatyzowana.
 

Zapraszamy do wynajmu pomieszczeń biurowych oraz sali konferencyjnej w naszej siedzibie w Piastowie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu : (22) 811 04 80 lub 501 633 861.

Na wyposażeniu sali konferencyjnej jest rzutnik, nagłośnienie oraz stoły do zorganizowania cateringu i krzesła miękkie dla ok. 80 osób. W ramach wynajmu sali konferencyjnej jest dostęp do pełnego osobnego ciagu sanitariatów wyposażonego w osobne łazienki męskie i damskie. W budynku znajduje się również ogólnodostępny automat do napojów. W załączeniu zamieszczone są zdjęcia sali konferencyjnej Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców wraz ze stawkami za używanie na podstawie uchwały PIGOSK Nr 170 z dnia 28 lipca 2011 r.

 Cennik wynajmu pomieszczeń biurowych i sali konferencyjnej

Nazwa pomieszczenia

 Pow. m2

 Ilość pomieszczeń/
ilość osób

Cena netto w [zł]

 Uwagi

Pomieszczenia biurowe o powierzchni      70,78  2 pokoje+kuchnia+toaleta         34,40 zł/ mkw + media Zainstalowana klimatyzaja
Sala Konferencyjna        125            80 osób

  650 za dzień najmu lub

     100 zł za 1 godzinę

 

 

Zdjęcia pomieszczeń biurowych do wynajęcia na poddaszu budynku PIGOSK.