Obchody Dnia Instruktora Nauki i Techniki Jazdy - 7 sierpnia 2022 roku

Z okazji DNIA INSTRUKTORA NAUKI I TECHNIKI JAZDY Warszawskie Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców wraz z Polską Federacją Szkół Szkolenia Kierowców i przy udziale Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców zapraszają na WIELKĄ BITWĘ INSTRUKTORÓW. Świętowanie odbędzie się w formie rywalizacji w dwóch konkurencjach.

- Pierwsza to gra w PAINTBALL. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i na terenie dawnego hotelu oraz w leśnym plenerze będą walczyć na kulki z farby. Wielu z nas będzie miało okazję przypomnieć sobie stare dobre czasy poligonów w wojsku.

- Druga konkurencja, rozegrana równocześnie, będzie dla tych, którzy z usposobienia są pacyfistami, i chcą się sprawdzić w umiejętnościach precyzyjnego prowadzenia pojazdu. Rywalizacja będzie polegała na pokonaniu toru jazdy pojazdem na TROLEJACH z dodatkowo przymocowanym TALERZEM STEWARTA. Po zakończeniu obu konkurencji wszyscy spotkamy się przy ognisku, gdzie przy aromacie pieczonych kiełbasek pojawi się świetna okazja do miłych rozmów, wspomnień i wymiany poglądów  na tematy nurtujące nasze środowisko.

8 sierpnia 2022 r. – program imprezy poniżej:

10.00 – zbiórka na parkingu przy Stadionie Narodowym, wzdłuż Alei Zielenieckiej,  a następnie przejazd do Otwocka, na ul. Armii Krajowej 56, na teren dawnego hotelu Pol Hot.

11.30 – początek trwających równocześnie zawodów w dwóch konkurencjach:

         1. Paintball – uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny i stoczą ze sobą półtoragodzinną bitwę na kulki z farbą. Cały sprzęt i odzież ochronną zapewnia organizator. Osoby spoza stowarzyszenia płacą 90 zł, członkowie biorą udział nieodpłatnie.

2. Konkurs sprawnościowy jazdy samochodem na wyznaczonym placu manewrowym z użyciem trolei i talerza Stewarta. Niezbędny sprzęt zapewni SOSK Warszawa.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 28 lipca  mailem na adres sosk@sosk.waw.pl z deklaracją wyboru konkurencji.

         Dla zwycięzcy cenna nagroda !