Instruktor Podlasia 2017 w Białymstoku

Społeczne Stowarzyszenie Szkolenia Kierowców w Białymstoku w dniu 3 czerwca 2017 r. na terenie WORD Białystok zorganizowało już po raz czternasty cykliczną imprezę dla mieszkańców miasta pt. „ Instruktor Podlasia 2017. Rywalizowało w nich jedenastu instruktorów nauki jazdy z całego województwa.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników trzy konkurencje. Pierwszą był test wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Drugi to test stewarta polegający na manewrowaniu autem tak, aby z talerza przymocowanego do maski samochodu nie spadł tenisowa piłeczka.
Trzecie ćwiczenie polegało na jak najszybszym przejechaniu autem pomiędzy pachołkami z zamontowanymi w miejscu tylnych kół trolejami.

Paweł Łagoda z Ośrodka Szkolenia Kierowców "Szał" w Białymstoku okazał się najlepszym Instruktorem Podlasia 2017. Drugie i trzecie miejsca zajęli kolejno Tomasz Zimnoch i Wojciech Komarewski z białostockiej Autoszkoły "Mechaniak". Paweł Łagoda i Tomasz Zimnoch jako najlepsi instruktorzy z województwa za trzy tygodnie będą reprezentować Podlaskie w mistrzostwach Polski instruktorów w Łodzi. Wyniki zawodów znajdują się na stronie: sssk.bialystok.pl.

Fotorelacja:

      

Dyrektor PIGOSK: W. Góra