Kontrola szkoleń - galeria

Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu rzeczy realizowanego przez Ośrodek Kształcenia Zawodowego Maciej Kamiński, 28-600 Jędrzejów, ul. Reymonta 20.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO BIS" s.c. 97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Św. Antoniego 55.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "MANEWR" s. c. Jolanta Gliszczyńska, Marek Gliszczyński. 51-163 Wrocław, Al. Marcina Kromera 17.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Ośrodek Szkolenia Kierowców "ATUT", 46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 16/18.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Mirosława Orzechowska, 87-300 Brodnica, ul. 15 Lipca 5.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Szkołę Kierowców „TEST”, 86-300 Grudziądz, ul. Plac Wolności 5.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROMAN" Roman PUSTY, 62-510 Konin, ul. 11 Listopada 15/95 .


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia praktycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TURBO” 62-510 Konin ul.Poznańska 47.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów „Markus”, 09-500 Gostynin ul.3 Maja 15.


W dniu 01.10.2008 r. odbyło się kolejne szkolenie dla wykładowców, którzy będą prowadzili zajęcia na kursach dokształcających kierowców zawodowych w zakresie przewozu osób i rzeczy. Szkolenie zostało przeprowadzone w Warszawie w siedzibie Izby na ul. Jagiellońskiej 71. W szkoleniu uczestniczyło 29 osób.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Szkołę Jazdy „AMATOR” Jacek Kandulski, 83-100 Tczew ul. Chłodna 18.

 


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez„ZRYW II” Ośrodek Szkolenia Kierowców, 35-209 Rzeszów, ul. Mikołajczyka 12/8.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „RAJD" Tadeusz Zahubień, 09-400 Płock, ul. Chopina 56.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Waćkowski, 09-200 Sierpc, ul. Piastowska 42.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia teoretycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,ELKA”, Płock, ul. Rembielińskiego 3.


Kontrola PIGOSK w trakcie szkolenia praktycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Kierowców oraz Instruktorów ,,BEMOT" Zbigniew Bem, 00-151 Warszawa, ul. Nowolipki 15.


 

W dniu 16.05.2008 r. na terenie ośrodka Geovita w Pile nad jeziorem Płotki, zostało przeprowadzone kolejne sympozjum szkoleniowe PIGOSK – DAF – SHELL – ITD - MI i CREDO dla wykładowców PIGOSK, którzy prowadzą zajęcia na kursach dokształcających kierowców zawodowych w zakresie przewozu osób i rzeczy.

Zrealizowane bloki tematyczne:

1. Realne zmiany legislacyjne w szkoleniach kierowców zawodowych.
2. Czas pracy kierowcy zawodowego, uprawnienia inspektora podczas kontroli drogowej.
3. Tachografy cyfrowe – budowa, funkcjonowanie i eksploatacja, pokaz demoBox’ów najczęściej spotykanych urządzeń rejestrujących czas pracy kierowcy.
4. Podstawy budowy i eksploatacji samochodu ciężarowego z naczepą - Akademia Ekonomicznej Jazdy DAF Polska.
5. Szkolenie praktyczne mocowanie ładunków – Janusz Drzewiecki - SPH Credo i Akademia Mocowań.
6. Shell dla ośrodków szkoleniowych - Shell Polska sp. z o.o.
7. Przewóz osób w praktyce na przykładzie firmy PKS sp. z o.o. w Pile.

Zdobyta na szkoleniu wiedza wpływa pozytywnie na poziom i jakość szkoleń realizowanych przez PIGOSK.


Kontrola PIGOSK w trakcie realizacji szkolenia praktycznego w zakresie przewozu rzeczy w Ośrodku Szkolenia „Auto Szkoła Hyży“ Zbigniew Hyży, 97- 400 Bełchatów, ul. Lipowa 6E. Pomimo mrozu zajęcia prowadzono zgodnie z planem.


Kontrola PIGOSK w trakcie realizacji szkolenia praktycznego w zakresie przewozu osób i rzeczy w Ośrodku Szkolenia Motorowego LAŃCZYK Mirosław, 34-300 ŻYWIEC, ul. Handlowa 12.