Cennik szkoleń

 

W naszej ofercie proponujemy szeroki wachlarz szkoleń kierowców zawodowych

z wykorzystaniem 2 -ch symulatorów wysokiej klasy na bazie kabiny MAN TGA oraz na bazie kabiny SCANIA CP 14.

 PROMOCJE !!

LP.

RODZAJ USŁUGI

CENA USŁUGI

w [ zł]

UWAGI

1

JAZDA W WARUNKACH SPECJALNYCH w zakresie kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej z wykorzystaniem urządzenia technicznego tj. ,,Symulatora wysokiej klasy samochodu ciężarowego i autobusu”, o którym mowa w art. 39g ust.11, pkt 2 ustawy z dnia 12 lutego 2010 roku (Dz.U. Nr 43 poz. 246).

Kluczową innowacją PIGOSK jest posiadanie w symulatorze SCANIA oprogramowania rzeczywistej infrastruktury pełnowymiarowego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego. 

Cena ustalana indywidualnie

 

 

2

JAZDA DOSZKALAJĄCA NA ŻYCZENIE KLIENTA NA RÓŻNEGO TYPU POJAZDACH CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSACH z wykorzystaniem urządzenia technicznego tj. ,,Symulatora wysokiej klasy samochodu ciężarowego i autobusu”, o którym mowa w art. 39g ust.11, pkt 2 ustawy z dnia 12 lutego 2010 roku (Dz.U. Nr 43 poz. 246).

Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu kontener pustą i pełną, ciągnikiem siodłowym z naczepą wywrotką, ciągnikiem siodłowym z naczepą do przewozu drzewa, samochód ciężarowy cysterna paliwowa, samochód ciężarowy cysterna paliwowa z przyczepą, ciągnik siodłowy z naczepą cysterną pustą,  ciągnik siodłowy z naczepą cysterną do połowy zatankowaną, autobus turystyczny, autobus miejski Solaris Urbino 12 , autobus przegubowy Solaris Urbino 18, samochód straży pożarnej - w różnych warunkach drogowych.

 

Cena ustalana indywidualnie

 

CENA DO NEGOCJACJI

3

SZKOLENIE Z EKODRIVINGU oraz zasad bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji autobusu i pojazdu ciężarowego z uwzględnieniem odpowiednich zachowań podczas różnych (nieprzewidzianych) wydarzeń na drodze. Szkolenie specjalnie przygotowane DLA FIRM TRANSPORTOWYCH ( FLOTOWYCH ) I INNYCH CHĘTNYCH z wykorzystaniem urządzenia technicznego tj. ,,Symulatora wysokiej klasy samochodu ciężarowego i autobusu”, o którym mowa w art. 39g ust.11, pkt 2 ustawy z dnia 12 lutego 2010 roku (Dz.U. Nr 43 poz. 246)

 

Cena ustalana indywidualnie

do negocjacji

 

 CENA DO NEGOCJACJI

 

Uwaga!  Cena za godzinę szkoleniową ustalana jest indywidualnie i podlega negocjacjom.  Jednoczesne szkolenie na dwóch symulatorach skraca o połowę czas szkolenia jednej grupy szkoleniowej.

Dostosowujemy scenariusze szkoleniowe do specyfiki firmy oraz potrzeb klienta. Dysponujemy dwoma symulatorami jazdy na bazie kabiny MAN TGA oraz na bazie kabiny SCANIA CP 14 z ważnymi certfikatami. Scenariusze szkoleniowe posiadają szeroki wachlarz tras drogowych. Kierowcy  mogą kierować różnego typu pojazdami przystosowanymi do przewozu różnego rodzaju ładunków np. szkolenia pojazdami ciężarowymi bez przyczep, z przyczepami dwuosiowymi bez ładunku i z ładunkiem, pojazdami ciężarowymi z przyczepą typu Tandem, ciągnikiem siodłowym, ciągnikiem siodłowym z naczepą pustą i załadowaną, ciągnikiem siodłowym z naczepą wywrotką, ciągnikiem siodłowym z naczepą do przewozu drzewa, samochód ciężarowy cysterna paliwowa, samochód ciężarowy cysterna paliwowa z przyczepą, ciągnik siodłowy z naczepą cysterną pustą,  ciągnik siodłowy z naczepą cysterną do połowy zatankowaną, autobus turystyczny, autobus miejski przegubowy, samochód straży pożarnej. Taka forma szkolenia pozwala kierowcom zapoznać się z przyrządami służącymi do kierowania w samochodach ciężarowych marki MAN i SCANIA i nauczyć ich obsługi.

Gwarantujemy i zapewniamy ciekawą i wysoką jakość szkoleń.

Znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie ODTJ w symulatorze, co umożliwia realizację różnego rodzaju szkoleń kierowców.

Informacja:

Dyrektor biura: 501 633 861

Biuro:

tel. 22/ 811 04 80

Piastów, ul. Piotra Skargi 1