Zawody dla instruktorów nauki jazdy - VII Puchar Dyrektora Katowickiego WORD-u

W dniu 4 czerwca 2016 roku korzystając z zaproszenia Dyrektora Katowickiego WORD-u Pana Romana Bańczyka uczestniczyłem w charakterze gościa w zawodach dla instruktorów nauki jazdy  zorganizowanych przez katowicki WORD. Główną nagrodą w zawodach organizowanych po raz siódmy był puchar Dyrektora WORD Katowice / w załączeniu program zawodów/.

W zawodach brał czynny udział Zbyszek Hyży , aktywny członek naszej izby , właściciel„OSK Hyży” w Bełchatowie. W kwalifikacji ogólnej zajął trzecie miejsce. W konkurencji z jazdy sprawnościowej jednośladem zajął pierwsze miejsce.

Zawody miały charakter edukacyjno-integracyjny. Oprócz konkurencji sprawnościoDyrektora wych ratownicy Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zorganizowali pokaz udzielania pierwszej pomocy a policjanci z sekcji ruchu drogowego zaprezentowali właściwą formę kontroli ruchu drogowego.

Motorem tego typu działań ze strony WORD-u jest Krzysztof Tomczyk , egzaminator i pełnomocnik katowickiego WORD-u do współpracy ze środowiskiem szkoleniowym. Krzysztof Tomczyk obecnie pełni również funkcję Wiceprezesa Zarządu w Krajowym Stowarzyszeniu Egzaminatorów . Przy okazji tego spotkania wymieniliśmy poglądu na temat spraw związanych ze szkoleniem i egzaminowaniem.

Chciałem podkreślić również  aktywność w tych działaniach członków Górnośląskiego  Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia  na czele z prezesem Zarządu Piotrem Drapą.

Prezes PIGOSK

Krzysztof Szymański

  

Zdjęcia udostępnipone przez: Krzysztof Tomczak [mailto:ktomczak@word.katowice.pl]